O firmie
Naszą dewizą jest solidność i rzetelność, a wymiernym tego efektem jest zadowolenie klienta.
P.H.U. "POTPOL" s.c. P i S Potasz to zakład zajmujący się produkcją stolarki budowlanej PCW FORIS, REHAU i aluminiowej ALUPROF. W ofercie posiadamy takze rolety, moskitiery, okna dachowe, bramy garażowe, napędy, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, oraz świadczymy kompleksowe usługi montażowe własnymi brygadami.
Jako producent posiadamy nowoczesny, oraz innowacyjny park maszynowy całkowicie zautomatyzowany począwszy od pił sterowanych numerycznie przez linie zgrzewająco -zaczyszczającą, aż po automat okuwający i szklący. Posiadamy także profesjonalną linię do gięcia profili PCW co daje nam nieograniczone możliwości kształtów okien i drzwi. Oprócz wysokiej jakości maszyn i urządzeń posiadamy wykwalifikowany zespół pracowniczy, który sprosta nawet najbardziej skomplikowanym konstrukcjom, a profesjonalny jej montaż pozwoli na długą eksploatację oraz gwarancję. Doświadczeni handlowcy firmy POTPOL, pomogą państwu wybrać kolor, funkcje, kształty a co najważniejsze optymalne parametry techniczne stolarki. Dzięki wysokiej jakości produktów, oraz zaufaniu Klientów niezmiennie od 20 lat dostarczamy stolarkę nie tylko na terenie Podkarpacia, oraz Polski ale również poza granice kraju: Niemcy, Słowacja Ukraina, Francja, Szwecja, Kanada. Każda sugestia lub uwaga z Państwa strony pozwoli nam na ciągłe doskonalenie i rozwój by dostarczone produkty były na najwyższym możliwym poziomie.
Zapewniamy
- Profesjonalne Usługi Montażowe
- Pomiar oraz wycena stolarki
- Szybkie terminy realizacji
- Sprzedaż ratalną
- Profile bezołowiowe niemieckiej
  produkcji FORIS oraz REHAU
- Długi okres gwarancji (gwarancja producenta do 5 lat)
- Dowolna kolorystyka oraz kształt stolarki
- Bramy garażowe oraz napędy (Horman)
- Okna dachowe (Fakro)
- Moskitiery okienne i drzwiowe
- Rolety zewnętrzne
- Roleki, żaluzje, akcesoria okienne
- Parapety PCW, aglomarmur, marmur, granit,   stal, alu, MDF.
Nasze cele
Wraz z podjęciem decyzji o rozpoczęciu produkcji stolarki podstawowym celem była jej najlepsza jakość oraz parametry techniczne a dopiero potem cena. Wśród natłoku dostawców komponentów decyzja padła na niemiecki bezołowiowy system FORIS oraz austriackie okucie MACO. Aluminiowe profile dostarcza Aluprof - najstarszy, a zarazem najbardziej sprawdzony system przez producentów. W celu dopełnienia by oferta była jeszcze bardziej kompleksowa w 2011r wdrożyliśmy system PCW REHAU który charakteryzuje się odmiennymi kształtami oraz nowoczesnym wyglądem, a przy tym spełnia bardzo surowe kryteria techniczne. Podstawowym celem jaki założyliśmy od początku produkcji jest zadowolenie klienta z zakupu stolarki wysokiej jakości za rozsądną cenę. Dodać należy profesjonalny montaż oraz stały szybki serwis pogwarancyjny. Tak wysoce założone cele przełożyły się na zadowolenie oraz zaufanie klientów oraz ciągły rozwój firmy. (Obszerniejszy wywiad z właścicielem na www.oknonet.pl)
Satysfakcja klienta
POTPOL- to zakład posiadający w swojej ofercie profile 3,4,5,6 komorowe, wiele kształtów, oraz jeszcze więcej kolorów co powinno zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta. Zaufało nam tysiące klientów w kraju i za granicą. Wśród realizacji znajdziecie Państwo: domy, bloki, szkoły, szpitale, budynki użyteczności publicznej, kościoły, zabytkowe kamienice, stacje paliwowe oraz wiele innych budowli gdzie poziom naszych usług był bardzo dobrze oceniany.
Odpowiedzialna przedsiębiorczość
POTPOL - jako licencjonowany producent oraz dystrybutor stolarki, rolet, bram, witryn, posiada wszystkie możliwe aprobaty i atesty (aprobata techniczna, deklaracja zgodności, Atest higieniczny, atest p. poż. znak budowlany itd.) pozwalające wprowadzić je do obrotu. Bardzo dokładna zakładowa kontrola jakości w końcowej fazie eliminuje całkowicie możliwe mankamenty powstałe w procesie produkcyjnym.
Solidność i rzetelność
POTPOL- to markowe produkty wysokiej jakości, to także zawsze dotrzymane terminy, oraz wymiary i parametry wyrobów potwierdzone zadowoleniem klienta. To w końcu dzięki zadowolonemu klientowi czujemy się solidni i rzetelni, czego najlepszym przykładem jest fakt iż 80% klientów trafia do Nas z polecenia.